Robert Marasek

Poleć znajomemu

Doradca Klientów Indywidualnych

O mnie

Znalezienie mieszkania, które spełnia oczekiwania to satysfakcja, ulga i komfort.

Dobrze mieć kogoś kto pomoże zrealizować mieszkaniowe cele; zweryfikuje aktualne oferty pod kątem indywidualnych oczekiwań, uwzględni okazje, promocje, przekaże swoją wiedzę o deweloperze, o tym czego się spodziewać i jak z nim rozmawiać.

Pomagam znaleźć mieszkanie w pożądanej lokalizacji, akceptowalnej cenie i o preferowanym rozkładzie bo potrafię wsłuchać się w potrzeby.

Pomogę znaleźć kredyt o najlepszych parametrach, polecę firmę kompleksowo urządzającą mieszkanie "pod klucz".

Od lat dzałam na Pradze Południe i w jej okolicach bo tu mieszkam i najlepiej sie czuję.

Zapraszam!

 

Doświadczenie

Kilka lat budowania doświadczenia w pracy na rynku nieruchomości.

Setki wysłuchanych oczekiwań, dziesiątki spotkań na inwestycji.

 

Edukacja

OdDoNazwa szkoły
Uniwersytet Warszawski

Wybrane rekomendacje

Mieszkanie praga

Polecam pana Roberta bardzo szybko i trafnie dobrał ofertę do moich oczekiwań.

Justyna
zobacz wszystkie rekomendacje

Chętnie pomogę!

Znajdę mieszkanie dla Ciebie! Zadzwoń do mnie na numer 501 395 643 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych osobowych, na zasadach określonych w regulaminie, w tym w celach marketingowych, przyjmując jednocześnie do wiadomości, że niniejsza zgoda może być odwołana w każdym czasie.

O Serwisie

Kupno i sprzedaż nieruchomości to złożona dziedzina.

Na pierwszy rzut oka, może się wydawać, że przejrzenie ofert w internecie wystarczy, aby znaleźć idealny dom czy mieszkanie w odpowiedniej cenie i lokalizacji. Jednak podstawową zasadą przy nieruchomościach jest to, że wszystkie one są unikalne. Nie ma dwóch identycznych nieruchomości, nawet jeśli to ten sam projekt przy tej samej ulicy. Domy różnią się podobnie jak warunki kontraktu, możliwości finansowania, wymogi inspekcji oraz koszty około kredytowe. Ponadto żadne transakcje nie są identyczne.

W tej mieszance form, finansowania, inspekcji, marketingu, określania cen i negocjacji, ma sens współpraca z profesjonalistami, którzy znają okolicę i nie tylko. Takimi specjalistami będą agenci nieruchomości z Twojego miasta. Kiedy już wybierz agenta nieruchomości, dostarczy Ci on informacji o aktualnej sytuacji na rynku, opcjach finansowania oraz kwestiach dotyczących negocjacji, które mogą dotyczyć konkretnej sytuacji. Pamiętaj: jako, że warunki na rynku mogą się zmienić, strategie, które można zastosować w pewnych okolicznościach, mogą być nieakceptowalne w innych. Jednak informacje nie są niewzruszonym wyznacznikiem. W czasie procesu zakupu domu, profesjonalny pośrednik nieruchomości będzie Cię na bieżąco informował i przestrzegał na każdym kroku transakcji. Kontakt z nami pozwoli uzyskać listę setek ofert nieruchomości do kupienia. Rozeznanie w lokalnym rynku oraz współpraca z doświadczonym pośrednikiem nieruchomości pomoże Ci zawęzić Twoje priorytety oraz podjąć rozważną decyzję, którą nieruchomość wybrać.