Ela Trochonowicz

Poleć znajomemu

Doradca Klientów Indywidualnych

Mazowieckie - Warszawa, Marki, Ząbki, Milanówek

O mnie

Zajmuję się doradzaniem w transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości. Pomagam znaleźć i wybrać nieruchomość dla moich Klientów. 

Specjalizuję się w praskiej części miasta - tutaj mieszkam i pracuję na codzień od kilku lat.

Uwielbiam Warszawę, poznawać nowych ludzi i miejsca, obserwować jak się zmienia, rozwija i pięknieje - to dlatego praca w branży nieruchomości stała się moją pasją.

Obsługuję nowe projekty deweloperskie w całej Warszawie i okolicy, rewitalizacje kamienic, produkty inwestycyjne, lokale komercyjne, ale również domy, segmenty, szeregowce itp. 

Jeśli chcesz kupić nieruchomość na Pradze, ale także usłyszeć więcej o okolicy, atutach lokalizacji, poznać jej historię, dowiedzieć się gdzie wypić kawę i do którego parku wybrać się z maluchem czy pupilem, to z przyjemnościa pomogę Ci dokonać wyboru!

Praga nie ma dla mnie żadnych tajemnic:)

 

 

 

 

Doświadczenie

W 2014r.-  rozpoczęłam praca w biurze nieruchmości jako specjalista ds. sprzedaży nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym

W 2016r. - uzyskałam licencję pośrednika na rynku wtórnym i pierwotnym WSPON

W 2016r.  - zostałam kierownikiem zespołu sprzedaży

Od 2018r. - pracuję nad współtworzeniem projektu MyPlace

Edukacja

OdDoNazwa szkoły
20022009Uniwersytet Warszawski

Dodatkowe atuty

I SPEAK ENGLISH

Wybrane rekomendacje

mieszkanie

Polecam Panią Elę. Dzięki niej udało mi się znaleźć mieszkanie i sprawnie przebrnąć przez cały zakup, choć kontakt z deweloperem nie zawsze był prosty. Bardzo dobrze zna ofertę i także samą Warszawę, niczym przewodnik potrafi opowiedzieć o każdym praskim zakątku! Do tego jest niezwykle miła osobą, także współpraca z nią to była prawdziwa przyjemność.

Alicja T.

wymarzone mieszkanie

Szczerze polecam usługę Pani Eli w zakresie znalezienia mieszkania. Bardzo profesjonalne podejście do tematu na każdym etapie procesu. Doskonała znajomość inwestycji w Warszawie ,dobre kontakty z Deweloperami, co przełożyło się na sprawne sfinalizowanie zakupu w dobrej cenie. Warto współpracować z Niezależnym Doradcą Nieruchomości przy zakupie mieszkania polecam Panią Elę.

Magdalena
zobacz wszystkie rekomendacje

Chętnie pomogę!

Znajdę mieszkanie dla Ciebie! Zadzwoń do mnie na numer 730 600 266 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych osobowych, na zasadach określonych w regulaminie, w tym w celach marketingowych, przyjmując jednocześnie do wiadomości, że niniejsza zgoda może być odwołana w każdym czasie.

O Serwisie

Kupno i sprzedaż nieruchomości to złożona dziedzina.

Na pierwszy rzut oka, może się wydawać, że przejrzenie ofert w internecie wystarczy, aby znaleźć idealny dom czy mieszkanie w odpowiedniej cenie i lokalizacji. Jednak podstawową zasadą przy nieruchomościach jest to, że wszystkie one są unikalne. Nie ma dwóch identycznych nieruchomości, nawet jeśli to ten sam projekt przy tej samej ulicy. Domy różnią się podobnie jak warunki kontraktu, możliwości finansowania, wymogi inspekcji oraz koszty około kredytowe. Ponadto żadne transakcje nie są identyczne.

W tej mieszance form, finansowania, inspekcji, marketingu, określania cen i negocjacji, ma sens współpraca z profesjonalistami, którzy znają okolicę i nie tylko. Takimi specjalistami będą agenci nieruchomości z Twojego miasta. Kiedy już wybierz agenta nieruchomości, dostarczy Ci on informacji o aktualnej sytuacji na rynku, opcjach finansowania oraz kwestiach dotyczących negocjacji, które mogą dotyczyć konkretnej sytuacji. Pamiętaj: jako, że warunki na rynku mogą się zmienić, strategie, które można zastosować w pewnych okolicznościach, mogą być nieakceptowalne w innych. Jednak informacje nie są niewzruszonym wyznacznikiem. W czasie procesu zakupu domu, profesjonalny pośrednik nieruchomości będzie Cię na bieżąco informował i przestrzegał na każdym kroku transakcji. Kontakt z nami pozwoli uzyskać listę setek ofert nieruchomości do kupienia. Rozeznanie w lokalnym rynku oraz współpraca z doświadczonym pośrednikiem nieruchomości pomoże Ci zawęzić Twoje priorytety oraz podjąć rozważną decyzję, którą nieruchomość wybrać.