Oferta specjalna

10%rabatuw markecie budowlanym

W ramach tej promocji możesz uzyskać 10% rabat na zakupy w markecie budowlanym. Jest to dodatek, który oferujemy współpracującym z nami Klientom. Nasza praca polega na wyszukaniu najlepszych nieruchomości dla Ciebie i na tym się skupiamy, ale każda osoba nabywająca nieruchomość ma wydatki związane z wykończeniem, czy też remontem. Zazwyczaj wydatki z tym związane są duże. 10% rabatu na zakupy budowlane chociaż częściowo zmniejszą te wydatki.

Kup nieruchomość z MyPlace i otrzymaj rabat.

O szczegóły zapytaj doradcę.

Chętnie pomożemy!

Zapytaj doradcę o szczegóły oferty i możliwość uzyskania 10% rabatu

O Serwisie

Kupno i sprzedaż nieruchomości to złożona dziedzina.

Na pierwszy rzut oka, może się wydawać, że przejrzenie ofert w internecie wystarczy, aby znaleźć idealny dom czy mieszkanie w odpowiedniej cenie i lokalizacji. Jednak podstawową zasadą przy nieruchomościach jest to, że wszystkie one są unikalne. Nie ma dwóch identycznych nieruchomości, nawet jeśli to ten sam projekt przy tej samej ulicy. Domy różnią się podobnie jak warunki kontraktu, możliwości finansowania, wymogi inspekcji oraz koszty około kredytowe. Ponadto żadne transakcje nie są identyczne.

W tej mieszance form, finansowania, inspekcji, marketingu, określania cen i negocjacji, ma sens współpraca z profesjonalistami, którzy znają okolicę i nie tylko. Takimi specjalistami będą agenci nieruchomości z Twojego miasta. Kiedy już wybierz agenta nieruchomości, dostarczy Ci on informacji o aktualnej sytuacji na rynku, opcjach finansowania oraz kwestiach dotyczących negocjacji, które mogą dotyczyć konkretnej sytuacji. Pamiętaj: jako, że warunki na rynku mogą się zmienić, strategie, które można zastosować w pewnych okolicznościach, mogą być nieakceptowalne w innych. Jednak informacje nie są niewzruszonym wyznacznikiem. W czasie procesu zakupu domu, profesjonalny pośrednik nieruchomości będzie Cię na bieżąco informował i przestrzegał na każdym kroku transakcji. Kontakt z nami pozwoli uzyskać listę setek ofert nieruchomości do kupienia. Rozeznanie w lokalnym rynku oraz współpraca z doświadczonym pośrednikiem nieruchomości pomoże Ci zawęzić Twoje priorytety oraz podjąć rozważną decyzję, którą nieruchomość wybrać.