Marlena Tomala

Poleć znajomemu

Doradca Klientów Indywidualnych

O mnie

Moja praca polega na obsłudze Klienta w zakresie pośrednictwa kupna, sprzedaży oraz najmu na rynku trójmiejskim.

Pomogę znaleźć nieruchomość dla Ciebie, przeanalizuję ofertę mieszkań i domów i przeprowadzę Cię przez złożony proces transakcji dotyczący Twojego mieszkania, domu lub działki.

Gwarantuję skuteczność, profesjonalizm oraz miłą obsługę. 

 

Z urodzenia jestem gdańszczanką, lecz z wyboru od wielu lat gdynianką. Trójmiasto oraz okolice nie stanowią dla mnie tajemnicy. Lubię architekturę oraz kocham obserwować jak zmienia się przestrzeń w moim mieście. Jeśli chcesz skorzystać z moich usług, to serdecznie zapraszam do współpracy.

 

Kilka dodatkowych słów o tym, co oferuję moim Klientom:

 

- wyszukiwanie nieruchomości odpowiadających oczekiwaniom osób chcących kupić mieszkanie czy dom,

- bardzo dobrą znajomość trójmiejskiego rynku nieruchomości,

- poszukiwanie nabywcy lub najemcy na nieruchomość,

- pośredniczenie w negocjacjach cenowych,

- przygotowanie profesjonalnej oferty nieruchomości na sprzedaż lub wynajem,

- wykonywanie dobrej jakości zdjęć mieszkania, domu czy działki,

- dobór odpowiednich sposobów promocji, umawianie spotkań między stronami transakcji,

- wsparcie przy organizacji innych spotkań, np. z notariuszem,

- sprawdzenie poprawności i kompletności dokumentacji, sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości,

- doradztwo dot. niezbędnych formalności i sposobu ich załatwienia, doradztwo kredytowe i finansowe,

- udzielanie informacji nt. stanu technicznego obiektu i jego kosztów utrzymania,

- organizacja wizyt w mieszkaniu, domu czy na działce,

- nadzór nad całym przebiegiem transakcji.

 

 

 

zapraszam do kontaktu

tel. 530 262 121

 

Wybrane rekomendacje

Sprzedaż mieszkania

Pani Marlena to zaangażowana i kompetentna osoba. Mieszkanie sprzedało się w ekspresowym tempie. Nie z względu na cenę, a na ilość osób, które dzięki Pani Marlenie obejrzały nieruchomość. Wiedza, spokój , zaangażowanie, to cechy Pani Marleny, które powodują, że powierzamy nieruchomość w dobre ręce. Zdecydowanie polecam.

Krzysztof

Pełen profesjonalizm

Mieliśmy dużo szczęścia trafiając na Panią Marlenę. Współpraca z nią to prawdziwa przyjemność. Niezwykle rzetelna, cierpliwa i rzeczowa osoba, a przy tym genialnie zorganizowana. Przez cały proces sprzedaży naszej nieruchomości przeprowadziła nas bardzo sprawnie, w przemiłej atmosferze udzielając wielu bardzo pomocnych wskazówek. Polecam!!

Mariusz Sipta
zobacz wszystkie rekomendacje

Chętnie pomogę!

Znajdę mieszkanie dla Ciebie! Zadzwoń do mnie na numer 530 262 121 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych osobowych, na zasadach określonych w regulaminie, w tym w celach marketingowych, przyjmując jednocześnie do wiadomości, że niniejsza zgoda może być odwołana w każdym czasie.

O Serwisie

Kupno i sprzedaż nieruchomości to złożona dziedzina.

Na pierwszy rzut oka, może się wydawać, że przejrzenie ofert w internecie wystarczy, aby znaleźć idealny dom czy mieszkanie w odpowiedniej cenie i lokalizacji. Jednak podstawową zasadą przy nieruchomościach jest to, że wszystkie one są unikalne. Nie ma dwóch identycznych nieruchomości, nawet jeśli to ten sam projekt przy tej samej ulicy. Domy różnią się podobnie jak warunki kontraktu, możliwości finansowania, wymogi inspekcji oraz koszty około kredytowe. Ponadto żadne transakcje nie są identyczne.

W tej mieszance form, finansowania, inspekcji, marketingu, określania cen i negocjacji, ma sens współpraca z profesjonalistami, którzy znają okolicę i nie tylko. Takimi specjalistami będą agenci nieruchomości z Twojego miasta. Kiedy już wybierz agenta nieruchomości, dostarczy Ci on informacji o aktualnej sytuacji na rynku, opcjach finansowania oraz kwestiach dotyczących negocjacji, które mogą dotyczyć konkretnej sytuacji. Pamiętaj: jako, że warunki na rynku mogą się zmienić, strategie, które można zastosować w pewnych okolicznościach, mogą być nieakceptowalne w innych. Jednak informacje nie są niewzruszonym wyznacznikiem. W czasie procesu zakupu domu, profesjonalny pośrednik nieruchomości będzie Cię na bieżąco informował i przestrzegał na każdym kroku transakcji. Kontakt z nami pozwoli uzyskać listę setek ofert nieruchomości do kupienia. Rozeznanie w lokalnym rynku oraz współpraca z doświadczonym pośrednikiem nieruchomości pomoże Ci zawęzić Twoje priorytety oraz podjąć rozważną decyzję, którą nieruchomość wybrać.