Małgorzata Mirosz

Poleć znajomemu

Doradca Klientów Indywidualnych

O mnie

Praca Agenta Nieruchomości to nie zawód.

To pasja !

Tym dla mnie jest to co robię.

Uwielbiam kontakt z ludźmi !

Architektura to mój konik.

Rynek nieruchomości w Polsce od kilku lat dynamicznie się zmienia co może przytłoczyć nie jednego inwestora.

Dla mnie jest to żywioł i w 100 %  ( co może wydać się mało skromne ) jestem w stanie dopasować ofertę do potrzeb KAŻDEGO klienta !

Mieszkałam 5 lat w Nowym Jorku, dużo podróżuje po Europie.

To doświadczenie pozwala mi realnie oszacować potencjał inwestycji deweloperskich w Polsce

na tle zagranicznego rynku !

Szukasz pierwszego mieszkania ?

Chcesz dobrze zainwestować ?

A może marzy Ci się idealne mieszkanie dla swojej rodziny ?

Zadzwoń i sprawdź czy jestem wstanie sprostać TWOIM

oczekiwaniom.

Studiowałam architekturę krajobrazu.

Hobbystycznie zaprojektowałam nie jedno wnętrze.

W 2016r. - uzyskałam licencję pośrednika na rynku wtórnym i pierwotnym WSPON

I SPEAK ENGLISH.

Doświadczenie

W 2013r. -  rozpoczęłam praca w biurze nieruchmości jako specjalista ds. sprzedaży nieruchomości na rynku wtórnym,pierwotnym jak i komercyjnym.

W 2015r. - zostałam Menagerem Zespołu Sprzedaży.

W 2016r. - zdobyłam Licencję Pośrednika na rynku wtórnym i pierwotnym WSPON

OD 2018r. PRACUJE NAD WSPÓŁTWORZENIEM PROJEKTU MyPlace 

 

 

Dodatkowe atuty

I SPEAK ENGLISH !

Wybrane rekomendacje

Mieszkanie z portalu

Znaleźliśmy z mężem mieszkanie na portalu, gdzie Pani Małgosia była osobą do kontaktu. Po pierwszym telefonie wiedziałam że to fajna, kompetentna "babka". Po calym procesie, mogę zapewnic że Pani Małgosia to bardzo rzetelna i profesjonalna osoba. Jak mówiła że zadzwoni - to dzwoniła, jak prześle pliki w @ - to przesłała. Wybrała dla Nas idealne mieszkanie. Z czystym sumieniem POLECAM!

Ola

Pomoc w znalezieniu odpowiedniej inwestycji

PaniąMałgorzatę Mirosz cechują sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność które są gwarancją zawsze rzetelnie wykonanej pracy. Dzięki wykazywanej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętności sprawnego zorganizowania spotkań byliśmy w stanie podjąć z mężem decyzje o zakupie mieszkania w przeciągu pierwszej godziny od zapoznania się osobistego z Panią Małgorzatą. Z powodzeniem pełniła powierzone jej funkcje. Duża samodzielność w realizacji działań a mianowicie znalezieniu odpowiednich inwestycji do pokazania dla nas czynią Panią Małgorzatę idealnym pracownikiem, głęboko zaangażowanym w działalność firmy i identyfikującym się z nią. Posiadane zdolności interpersonalne sprawiają, że Pani Małgorzata stanowi doskonałą wizytówkę firmy zarówno w kontaktach z klientami, jak i współpracownikami. Jeżeli już dziś szukasz profesjonalnego doradcy będziesz w najlepszych rękach. Z poważaniem, Aneta Chruścik.

Aneta Chruścik
zobacz wszystkie rekomendacje

Chętnie pomogę!

Znajdę mieszkanie dla Ciebie! Zadzwoń do mnie na numer 694 773 158 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych osobowych, na zasadach określonych w regulaminie, w tym w celach marketingowych, przyjmując jednocześnie do wiadomości, że niniejsza zgoda może być odwołana w każdym czasie.

O Serwisie

Kupno i sprzedaż nieruchomości to złożona dziedzina.

Na pierwszy rzut oka, może się wydawać, że przejrzenie ofert w internecie wystarczy, aby znaleźć idealny dom czy mieszkanie w odpowiedniej cenie i lokalizacji. Jednak podstawową zasadą przy nieruchomościach jest to, że wszystkie one są unikalne. Nie ma dwóch identycznych nieruchomości, nawet jeśli to ten sam projekt przy tej samej ulicy. Domy różnią się podobnie jak warunki kontraktu, możliwości finansowania, wymogi inspekcji oraz koszty około kredytowe. Ponadto żadne transakcje nie są identyczne.

W tej mieszance form, finansowania, inspekcji, marketingu, określania cen i negocjacji, ma sens współpraca z profesjonalistami, którzy znają okolicę i nie tylko. Takimi specjalistami będą agenci nieruchomości z Twojego miasta. Kiedy już wybierz agenta nieruchomości, dostarczy Ci on informacji o aktualnej sytuacji na rynku, opcjach finansowania oraz kwestiach dotyczących negocjacji, które mogą dotyczyć konkretnej sytuacji. Pamiętaj: jako, że warunki na rynku mogą się zmienić, strategie, które można zastosować w pewnych okolicznościach, mogą być nieakceptowalne w innych. Jednak informacje nie są niewzruszonym wyznacznikiem. W czasie procesu zakupu domu, profesjonalny pośrednik nieruchomości będzie Cię na bieżąco informował i przestrzegał na każdym kroku transakcji. Kontakt z nami pozwoli uzyskać listę setek ofert nieruchomości do kupienia. Rozeznanie w lokalnym rynku oraz współpraca z doświadczonym pośrednikiem nieruchomości pomoże Ci zawęzić Twoje priorytety oraz podjąć rozważną decyzję, którą nieruchomość wybrać.