Jacek Makowski

Poleć znajomemu

Doradca Klientów Indywidualnych

Pomorskie - Sopot, Gdańsk, Gdynia, Rumia, Reda, Pruszcz Gdański

O mnie

Jestem doświadczonym doradcą zajmującym się nieruchomościami na terenie Trójmiasta. Doradzam w kupnie i sprzedaży nieruchomości.

 

Działam w oparciu o znajomość rynku, a także analizę potrzeb i możliwości finansowych Klientów – zgodnie z preferencjami osób zainteresowanych kupnem nieruchomości wyszukuję i dobieram odpowiednie oferty od osób prywatnych i deweloperów. Pośredniczę również w negocjacjach cenowych.

 

Staram się, aby dzięki współpracy ze mną Klienci oszczędzali czas, a przede wszystkim otrzymywali najlepszą ofertę nieruchomości.

Przygotowuję wszystkie niezbędne dokumenty i dopilnowuję kwestii formalno-prawnych związanych z transakcją.

 

Zapewniam także wsparcie przy organizacji innych spotkań, np. z notariuszem czy rzeczoznawcą.

 

Jestem osobą ambitną, wszechstronną i niebojącą się wyzwań.

 

 

Zapraszam do kontaktu

tel. 515 515 920

 

Wybrane rekomendacje

zakup mieszkania

Pan Jacek pomógł mi dokonać wyboru mieszkania. Jest zawsze pod telefonem i służy radą. Jego pośrednictwo znacznie skraca procedury, potrafi błyskawicznie zdobyć potrzebne dokumenty, zaświadczenia. Bardzo polecam skorzystanie z Jego usług .

Monika Kozaczkiewicz

100% POZYTYW

Nasze mieszkanie zostało sprzedane po 3 tygodniach Przez cały czas naszej współpracy towarzyszył profesjonalizm Pana Jacka. Oprócz wysokiej skuteczności można spodziewać się indywidualnego podejścia do Klienta, należytej opieki nad transakcją oraz wsparcia na każdym etapie współpracy.

Justyna Czaprowska
zobacz wszystkie rekomendacje

Chętnie pomogę!

Znajdę mieszkanie dla Ciebie! Zadzwoń do mnie na numer 515 515 920 lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych osobowych, na zasadach określonych w regulaminie, w tym w celach marketingowych, przyjmując jednocześnie do wiadomości, że niniejsza zgoda może być odwołana w każdym czasie.

O Serwisie

Kupno i sprzedaż nieruchomości to złożona dziedzina.

Na pierwszy rzut oka, może się wydawać, że przejrzenie ofert w internecie wystarczy, aby znaleźć idealny dom czy mieszkanie w odpowiedniej cenie i lokalizacji. Jednak podstawową zasadą przy nieruchomościach jest to, że wszystkie one są unikalne. Nie ma dwóch identycznych nieruchomości, nawet jeśli to ten sam projekt przy tej samej ulicy. Domy różnią się podobnie jak warunki kontraktu, możliwości finansowania, wymogi inspekcji oraz koszty około kredytowe. Ponadto żadne transakcje nie są identyczne.

W tej mieszance form, finansowania, inspekcji, marketingu, określania cen i negocjacji, ma sens współpraca z profesjonalistami, którzy znają okolicę i nie tylko. Takimi specjalistami będą agenci nieruchomości z Twojego miasta. Kiedy już wybierz agenta nieruchomości, dostarczy Ci on informacji o aktualnej sytuacji na rynku, opcjach finansowania oraz kwestiach dotyczących negocjacji, które mogą dotyczyć konkretnej sytuacji. Pamiętaj: jako, że warunki na rynku mogą się zmienić, strategie, które można zastosować w pewnych okolicznościach, mogą być nieakceptowalne w innych. Jednak informacje nie są niewzruszonym wyznacznikiem. W czasie procesu zakupu domu, profesjonalny pośrednik nieruchomości będzie Cię na bieżąco informował i przestrzegał na każdym kroku transakcji. Kontakt z nami pozwoli uzyskać listę setek ofert nieruchomości do kupienia. Rozeznanie w lokalnym rynku oraz współpraca z doświadczonym pośrednikiem nieruchomości pomoże Ci zawęzić Twoje priorytety oraz podjąć rozważną decyzję, którą nieruchomość wybrać.